Entries RSS
image

Я хочу отримувати новини !

Останні коментарі

 • Завантаження......

Slideshow

Сер 10

“Мультфільми. Загроза для наших дітей”

Пропонуємо Вам нову брошюрку “Мультфільми. Загроза для наших дітей”

На 56 сторінках аналізуються сьогоднішні мультфільми: Губка Боб, Лунтік, Маша і Ведмідь, Телепузики, Покемони, Сімпсони, Футурама, Аніме, Гріфіни, мультфільми Уолта Діснея та інші. В результаті досліджень, виявилося, що ці всі мультфільми – це спецпроекти, спрямовані на руйнування сімї, пропаганду збочень, наркоманії та іншого. Хто б міг наприклад, подумати, що Губка Боб – це гомосексуаліст, Маша та ведмідь – ювенальний мультфільм, а розповсюджені мультфільми “Аніме” – ЦЕ НАЙБІЛЬША ПРОПАГАНДА ГЕНДЕРУ! Вкінці брошюрки пропонуємо вам – вихід зі ситуації

- взірці листів, контакти та поради.

Аналіз мультфільмів див. відео:

Мультфільми – загроза для дітей ! ( ч. 2)

Мультфільми загроза для дітей (ч. 2)

Брошурку ви можете переглянути у вигляді пдф або одержати друкований варіант, написавши на цей емайл  info.rodyna@ukr.net

Окрім того, заоохочуємо написати кожного з вас лист у Національно-експертну комісію з питань захисту суспільної моралі, депутатам ВР з метою заборони цих мультспецпроектів в Україні.

Посилання на зразки звернень:

Звернення щодо заборони небезпечних мультфільмів

Депутатам Верховної Ради, Національній експертній комісії з питань захисту суспільної моралі та ін.

Пропонуємо наступну Брошуру: “Сексуальне “виховання” або як з ваших дітей робитимуть гомосексуалістів”

20 комент. до запису ““Мультфільми. Загроза для наших дітей””

18 коммент.

 1. Ірина коментує:

  Я вражена, як можна таке показувати дітям? Що робити, щоб заборонити ці мульфтільми?

 2. Алла Комухіна коментує:

  А хто створює ці жахливі мультфільми?

 3. Ігор коментує:

  Я пропоную ще заборонити Гарі Потері і окультні мультфільми Вінкс

  • Таня коментує:

   …мультики справді погані, але фільми такі як Гарі Поттер, Властилин колец, Сумерки, та інші – набагато гірше, бо їх дивляться і діти, і молодь, і дорослі,- а там є і зло, і магія, і ритуали…Дивлячись таке ми відкриваємо двері свого серця для такого ж зла….

 4. Aндрій коментує:

  Що нав’язують нашим дітям через мультики?

  В сучасних дітей на ТБ сьогодні величезний спектр мультиків. Однак батькам при виборі «мультменю» для своїх чад треба бути дуже уважними, вважають дитячі психологи. Наприклад, жорстока Маша з популярного мультика «Маша і ведмідь», на думку експертів дуже небезпечний фільм. Маша (образ маленької дитини) володіє неймовірною жорстокістю і отримує задоволення від знущань над Ведмедем (образ дорослої людини). Старші діти, 10-12 років, можуть сприйняти це з гумором. А малюки – тільки серйозно. У житті є багато випадків, коли діти відтворюють подібні жорстокості на дорослих. Крім «доброї» Маші є і незрозумілого вигляду «Лунтік» і «Смішарики». Що стосується першого мультика, то фахівці вважають його неестетичним: павуки, гусениці, п’явки. З модифікованими колобками справа складається інакше. Плоский гумор і слова-паразити наносять сильний удар дитячій психіці, що може відбитися на їх світогляді. Також не секрет, що дітям подобаються мультфільми про супер героїв: черепашок-ніндзя, людини-павука, богатирів … Що тут можна сказати? Надлюдина, наділена надзвичайними здібностями, є дуже далекою від життя дитини! Важливо, щоб діти бачили в мультфільмі шматочок свого життя, відгукувалися, співпереживали, брали приклад, а де він тут? У таких фільмах багато агресії, образи героїв запам’ятовуються, привабливі. Усучаснені історії про російських богатирів – Добриню, Іллю Муромця та ін. – теж фільми не для дітей: там маса жартів, зрозумілих тільки дорослим. До того ж це свого роду і знущання над святими. Біда сучасного ТБ: фільми, адресовані дорослим, потрапляють на очі маленьким дітям.

  Дослідження доводять: перегляд ТБ в ранньому віці викликає недорозвинення мозку, порушення зору, параліч волі і активності дитини.

  Відповідайте чесно на питання: навіщо ви показуєте мультфільм дитині? Щоб не заважала займатися домашніми справами? До 3 років дітям взагалі не рекомендується дивитися на екран.

  Джерело: http://3rm.info/31581-chto-navyazyvayut-nashim-detyam-cherez-multiki.html

 5. Ірина Василівка коментує:

  Мої діти дивляться лише вітчизняні мультфільми

 6. Admin4 коментує:

  Хто їх пропагує? Це антинаціональні і антихристиянські організації (масони, гендеристи…). У мексиці соціалісти і масони просували “сексуальне виховання” вже 1928 році за президента Каллеса.

  • bugermen коментує:

   Ви хоч знеєте що означає слово масони?
   масони — це члени духовно-етичних організацій «вільних мулярів».
   Основною версією походження масонства вважається версія про походження від середньовічних корпорацій будівельників-каменярів, проте існують теорії про давніше походження масонства, початок якого виводиться від орденів тамплієрів і гільдій каменярів XIII століття.

   • Admin4 коментує:

    Так саме вони мають на меті деморалізацію суспільства, зробити з людей хтивих тварин. Їхня програма редукція людства – “золотий міліярд”

   • Вікторія коментує:

    А ви знаєте, що аніме -це зовсім не дитячі мультфільми? І якщо ви дозволяєте їх дивитися своїм дітям, то ви перші руйнуєте їх психіку

 7. Оксана Г. коментує:

  Губку Боба моя дитина вже не дивиться.

 8. Оксана Г. коментує:

  А ще я би сказала заборонити оті окультні мультфільми “Вінкс”

 9. Христинка коментує:

  Добре би було зробити якусь гарну підбірку мільтфільмів для дітей

 10. Христинка коментує:

  Новий сайт про мультфільми
  http://pravdapromultfilmy.blogspot.com/

 11. Оксана коментує:

  У нас в садочку дітям показують Лунтіка? Як переконати вихователів, що це поганий мультфільм?

  • Admin4 коментує:

   Один з виходів є показати цей чи подібний аналітичний ролик сучасних мультфільмів та їх вплив на психіку дітей вихователям садочка, де є ваша дитина. Маєте право вимагати, щоб Ваша дитина не брала участь у перегляді цих мультфільмів. Запропонуйте вихователям альтернативмі мультфільми: біблійні історії або старі мультфільми у яких є відображені принципи добра і зла. Сьогодні є сайти, де батьки шукають створити альтернативу своїм дітям.

 12. Зоя коментує:

  Інформація цікава і дійсно наукова.
  Люди, що займаються цією проблематикою справді дуже мужні, вірні Богу та своєму народу.
  Дякую за гірку правду.

 13. 7 коментує:

  Фільм “Аватар” в якому, подані створіння мають зуби як у вампірів; на мою думку, говорять якісь шаманські заклинання і є відверті сценки нечистих стосунків. Але фільм користується популярністю серед підлітків.

Прокоментувати

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.