Entries RSS
image

Я хочу отримувати новини !

Останні коментарі

  • Завантаження......

Slideshow

Сер 18

Гендер – що означає це слово нині?

Слово гендер ще не так давно вживалося для розрізнення граматичного роду слова, однак, у 90-х роках ХХ століття словом гендер почали активно замінювати слово стать. Це сталося на Світовій конференції про популяцію в Каїрі 1994 року і на Світовій конференції жінок 1995 року. Що було метою цієї заміни? Змінити цілковито погляд на людину і на її стать.

Чоловіча чи жіноча стать є визначена в дитини вже в лоні матері. Ніхто цього не може вибирати! Лікарям і батькам відразу після пологів зрозуміло, чи народилася дівчинка, чи хлопчик, на основі фізичних відмінностей. Цей факт настільки простий і очевидний, що переважна більшість людей на землі над цим взагалі не задумується.

На жаль, знайшлися, однак, люди, яким розрізнювання чоловіків і жінок за характерною будовою тіла, чоловічою та жіночою – перешкоджає. І навіть якщо їх у світі мізерна кількість, вони домагаються права, щоб більшість людей думали як вони. А як вони думають?

На їхню думку, необґрунтовану жодними фактами, лише хворобливою ідеологією, дорослий чоловік нібито може сам вибрати, є він чоловіком, чи жінкою, або жінка, що вона є чоловіком. І це на підставі свого суб’єктивного рішення. Донедавна цей спосіб мислення медики називали психологічною патологією, а в народі казали просто – з’їхав з глузду.

Однак, нині це хворе мислення стало політичною стратегією. У деяких країнах ЄС вписують чоловікам в паспорти, що вони жінки і, навпаки, жінкам, – що вони є чоловіками, бо вони самі про себе так стверджують. Уявіть собі, що ваш найкращий друг одного дня прийшов би до вас і повідомив, що від вчора став жінкою. Спочатку ви б думали, що він жартує, але коли б він постійно це повторював, то ви почали б переживати: що з ним сталися? Це був би для вас шок і трагедія, але для ЄС, однак, таке явище – сучасна стратегія.

Слово стать ідеологи замінили словом гендер навмисно, щоб усунути розрізнення людей на чоловіків і жінок (гетеросексуальний поділ) і замінили його новим поділом на гетеросексуалів, гомосексуалів, лесбіянок, бісексуалів та транссексуалів, не виключаючи інших збочених сексуальних орієнтацій, як напр.: педофілія, некроманія і т.д.

Що ж насправді відбувається? Відбувається заперечення існування незмінної чоловічої і жіночої природи, а також спотворення незамінних завдань чоловіка і жінки в сім’ї в народжуванні і вихованні нового покоління!

На жаль, поняття гендер стало політичною стратегією ЄС та ООН. Цей – злочин проти людства, гідний засудження!

4 комент. до запису “Гендер – що означає це слово нині?”

3 коммент.

  1. Ігор коментує:

    Повністю підтримую вас !!!!, повідомте про проведення акцій , прийму участь.

  2. Olenka Kovalenko коментує:

    Акції треба підтримувати постійно. А як тут в вас зареєструватися на сайті чи вам написати?

Прокоментувати

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.